Spintelių komplektas AQ01BK iš AUTOEQ

Tvarkos palaikymas garaže ar servise dažnai tampa iššūkiu, tačiau su tinkama sandėliavimo sistema šis darbas gali būti žymiai paprastesnis. Spintelių komplektas AQ01BK, AUTOEQ yra idealus sprendimas, padedantis ne tik palaikyti tvarką, bet ir optimizuoti darbo vietą.

 

Spintelių komplektas AQ01BK

 

Komplektacijos Aprašymas

Spintelių komplektas AQ01BK apima visas būtiniausias detales, kurios padės sukurti funkcionalią ir estetišką darbo vietą:

  • Aukštesnė spintelė: Idealiai tinka didesniems įrankiams ar reikmenims laikyti.
  • 2 durų apatinė spintelė: Puikus sprendimas įvairiems daiktams sandėliuoti.
  • 4 stalčių spintelė: Itin tvirti stalčiai ant bėgelių su guoliais užtikrina sklandų ir patikimą veikimą.
  • 2 durų sieninė spintelė: Papildoma vieta mažesniems įrankiams ar medžiagoms laikyti.
  • Medinis stalviršis: Puikiai tinka smulkiems darbams, užtikrinant patogumą ir funkcionalumą.
  • 2 skydai ir 10 kabliukų: Papildoma organizavimo sistema, padedanti tvarkingai laikyti įrankius ir kitas smulkmenas.

Aukščiausia Kokybė ir Patvarumas

Komplekto sienelės yra pagamintos iš tvirto plieno, užtikrinant ilgalaikį patvarumą. Miltelinis dažymas RAL7016 ne tik suteikia elegantišką išvaizdą, bet ir apsaugo nuo korozijos bei mechaninių pažeidimų. Ergonomiška rankena ir cilindrinė spyna užtikrina patogumą bei saugumą.

Montavimo Paprastumas

Vienas didžiausių AQ01BK privalumų yra tai, jog šio komplekto nereikia montuoti prie sienos. Atraminis rėmas pridedamas nemokamai, todėl montavimas yra paprastas ir greitas. Tai ypač svarbu tiems, kurie nori greitai ir be didelių pastangų įrengti savo darbo vietą.

Matmenys ir Erdvės Optimizacija

Spintelių komplektas AQ01BK yra optimalus pasirinkimas erdvės taupymo atžvilgiu. Matmenys 2000x2000mm suteikia pakankamai vietos visiems reikalingiems daiktams, tuo pačiu neapkraunant darbo erdvės. Tai leidžia efektyviau naudoti turimą plotą ir palaikyti tvarką.

Išvada

Spintelių komplektas AQ01BK, AUTOEQ yra idealus sprendimas tiems, kurie ieško patikimos, patvarios ir funkcionalios sandėliavimo sistemos savo garažui ar servisui. Su šiuo komplektu palaikyti tvarką tampa žymiai paprasčiau, o ergonomiškas ir patogus dizainas užtikrina ilgalaikį naudojimo komfortą. Užsisakykite dabar ir patys įsitikinkite šio komplekto privalumais!

Norėdami įsigyti arba sužinoti daugiau, apsilankykite čia.