Kas mes esame?

UAB „Baltijos automobilių diagnostinės sistemos“, sutrumpintai „BADS“, prekiauja autoservisų įranga, autodiagnostikos įranga, įrankiais, suspausto oro sistemomis bei kita įranga autoservisams ir pramonei. Taip pat teikiamos konsultacijos, derinimo darbai, aptarnavimo bei remonto paslaugos nuo 2001 metų. UAB „BADS“  užsiima didmenine ir mažmenine prekyba – esame viena žinomiausių įmonių Lietuvoje, Latvijoje ir Estijoje. Kuriame, gaminame ir parduodame automechanikų mokymui skirtą įrangą.

Ką mes veikiame :

Didmeninė ir mažmeninė prekyba automobilių diagnostine įranga, autoservisų įranga ir įrankiais

Autoservisų įrangos montavimo, aptarnavimo ir remonto paslaugos

Autodiagnostikos įrangos priežiūra ir remontas

Automobilių diagnostikos seminarų, įgūdžių tobulinimo kursų ir suaugusiųjų mokymo organizavimas

Suspausto oro vamzdynų montavimas, priežiūra ir remontas

Oro kompresorių pardavimas, priežiūra ir remontas

Tepalų bei alyvų tiekimo ir apskaitos sistemų montavimas, priežiūra ir remontas

Automobilių ir sunkvežimių dažymo kamerų bei kėbulų geometrijos stendų pardavimas, montavimas, priežiūra ir remontas

Automechanikų mokymo įrangos projektavimas, gamyba ir didmeninė prekyba

Dauguma produktų ir paslaugų atsirado dėl specifinių mūsų klientų pageidavimų ar technologinių naujovių. Autoservisai seka automobilių gamintojų reikalavimus, o mūsų darbas yra pasiūlyti atitinkančią poreikius naujausią autoservisų įrangą. Kartu su įrengimais siūlome mokymus. Mūsų įmonės personalas nuolat dalyvauja įrangos gamintojų organizuojamuose mokymuose, dėl to galime perduoti naujausią informaciją savo klientams. Keletą kartų per metus organizuojame mokymus su įrangos gamintojų atstovais, kuriuos kviečiame pristatyti pažangiausią įrangą ir automobilių remonto technologijas bei naujoves.

Tiek dideliam, tiek mažam autoservisui reikalingas autokeltuvas, automobilių diagnostikos įranga, ratų remonto įranga, montavimo ir balansavimo staklės, kompresorius su didesne ar mažesne suspausto oro sistema. Didesnio serviso įrengimui reikalingos ir papildomos žinios derinant įrengimus, jų našumą bei parenkant įrankius. Labai dideliam autoservisui (pvz.: sunkiojo transporto autoservisui) keliami dideli reikalavimai įrengimų našumui bei kokybei. Tokiam autoservisui būtina turėti automobilių išmetamųjų dujų nutraukimo sistemą, tepalų ir alyvų tiekimo sistemas, specifinį vamzdyną statybinių darbų vykdymui, elektros, vandens, suspausto oro ir kitas magistrales.

Įrengus autoservisą bei sumontavus autoserviso įrangą, taip pat reikėtų įsigyti automobilių diagnostikos įrangą, įrengti darbo vietą autoelektrikui bei autodiagnostikui. Nepriklausomas autoservisas šiandien nebeišsiverčia su vienu prietaisu, todėl reikalingas kompleksinis sprendimas, susidedantis iš keleto skirtingų diagnostinių prietaisų.

Mūsų įmonė yra daugelio gerai žinomų diagnostinės įrangos gamintojų atstovė Lietuvoje, Latvijoje ir Estijoje. Užsiimant didmenine prekyba, būtinas ir atitinkamas tolesnis produkto aptarnavimas, su juo susiję mokymai ir kitos, su produktų susijusios, paslaugos. UAB „BADS“ turi 100 m² mokymo centrą, kur rengiami mokymai, tobulinimosi kursai bei teikiamos kitos paslaugos, skirtos, tiek galutiniam įrangos vartotojui, tiek atstovui ar distributoriui.

Mūsų įmonė yra išskirtinė tuo, kad čia kuriama ir gaminama automechanikų mokymui skirta įranga po „Autoedu“ prekiniu ženklu – Autoedu.lt.

UAB „BADS“ eksportas ir didmeninė prekyba

UAB „BADS“ personalo įrengti objektai už Lietuvops ribų:

Autoservisas Kambodžoje su keltuvais, dažymo kamera, suspausto oro vamzdynais ir kt. įranga;

Mokymo centras Tuvos respublikoje (Rusija) – mokymo įranga, autodiagnostikos įranga, ištraukiamoji ventiliacija ir kt.;

Mokymo centras Murmanske (Rusija) – mokymo įranga, diagnostinė įranga, ištraukiamoji ventiliacija ir kt.

Mūsų įmonės pagamina įranga iškeliavo į tokias šalis, kaip:

Australija, VW mokymo centras;

Peru, Lima, per atstovus parduota įranga mokymo centrams;

Islandija, mokymo centras Reikjavike;

Pietų Afrikos Respublika;

Namibija ir Uganda per partnerius parduota mokymo įranga universitetams ir kitoms mokymo įstaigoms.

Šalys, į kurias mūsų įmonė eksportuoja: Latvija, Estija, Suomija, Rusija, Airija, Baltarusija, Vokietija, Olandija, Belgija, JAV, Australija, Švedija, Indija, Japonija, Omanas, Palestina ir kt.

UAB „BADS“ dalyvavimas parodose

UAB ‚,Baltijos automobilių diagnostikos“ sistemos nuo pat įmonės įkūrimo, tai yra nuo 2001 metų, kasmet dalyvauja specializuotose parodose Lietuvoje. Dalyvavome tokiose parodose, kaip „Altas“, „Transbaltica“ ir „Automechanika“ bei „Mechanika“ Vilniaus mieste. Aktyviai dalyvaujame ir Kaune vykstančiose parodose „Kauno autodienos“, bei Klaipėdos miesto automobilių parodose.

UAB „BADS“ dalyvavo tarptautinėse parodose ir pristatė Lietuvoje pagamintą automechanikų mokymui skirtą įrangą su specialiai sukurtu ir mūsų įmonei priklausančiu registruotu ženklu AUTOEDU:

Paroda Automechanika 2013 – Maskva

Paroda Auto &Korjaamo 2014 – Helsinkis

Paroda Automechanika 2014 – Frankfurtas

Paroda WorldDidac 2014 – Bazelis

Paroda Automechanika Dubai 2016

Paroda Automechanika Frankfurtas 2016

Paroda WorldEducationdays 2016 Bernas

Paroda Automechanika 2018 Frankfurtas

Paroda World Education days 2018 Bernas

Bendradarbiavimas su švietimo įstaigomis. UAB „BADS“ bendradarbiauja su Lietuvos ir užsienio švietimo įstaigomis. Kartu vykdome projektus, mokymus bei teikiame konsultacijas. Įrenginėjame mokymui skirtas bazes bei mokomuosius autoservisus. Didžiausias sėkmingai įgyvendintas projektas yra 1,1 milijono eurų vertės.

Bendradarbiaujame su statybinėmis ir projektavimo organizacijomis. Dažnai būname pirmieji, į kuriuos kreipiasi projektavimo organizacijos ar architektai, kai autoservisas, dirbtuvės ar gamybos cechas yra dar tik projektavimo stadijoje. Eskizas virsta projektu tik po to, kai parengiamas aiškus autoserviso įrangos ir kitų įrengimų sąrašas, įrangos išdėstymo planas, atliekami energijos suvartojimo bei našumo skaičiavimai, pastatomi įrengimų pamatai. Visa ši informacija reikalinga projektuojant naujus objektus. UAB „BADS“ visada yra pasiruošusi bendradarbiauti, dalintis patirtimi, sukaupta įgyvendinat įvairius projektus bei pajungiant į bendrą darbą įrangos gamintojus, su kuriais turime tiesioginį ryšį.

Bendradarbiavimas su valstybinio sektoriaus įmonėmis. Dažnai dalyvaujame viešuosiuose pirkimuose Lietuvoje bei per partnerius užsienyje. Talkinam valstybinėms organizacijoms, sudarant sąmatas ir ruošiant technines sąlygas. Bendradarbiaujame, jei reikalinga profesionali pagalba nustatant gedimus, nustatant defektus ar sudarant remonto sąmatas. Darome pasiūlymus, konsultuojame, padedame įgyvendinti projektus. Visada dirbame atsakingai, siūlome kokybiškus įrengimus, su tinkamai parinkta komplektacija ir funkcionalumu. Kadangi UAB „BADS“ turi pakankamai didelius pajėgumus įgyvendinant valstybinius projektus, dalyvauja ir teikia pasiūlymus viešuose pirkimuose Lietuvoje ir kitose valstybėse.

Įmonės tikslai, planai, struktūra ir standartai. UAB „Baltijos automobilių diagnostikos sistemos“ nuo 2001 metų tiekia kokybišką ir pažangią automobilių remontui ir priežiūrai skirtą įrangą. Atsižvelgiant į įmonės sukauptą patirtį ir pajėgumus, mes keliame sau šiuos tikslus:

Būti profesionaliu, patikimu ir pažangiu autoservisų įrangos, autodiagnostikos ir kitos pramoninės įrangos tiekėju Lietuvoje, Latvijoje ir Estijoje;

Tapti gerai žinoma ir pripažinta mokomosios ir autoservisų įrangos gamintoja bei tiekėja Europoje ir kitose pasaulio valstybėse;

Dalyvauti tarptautiniuose projektuose ir sujungti autoservisų įrangos ir mokymui skirtos įrangos panaudojimą, mokant automobilių remonto specialistus.

Nuo 2017 metų UAB „BADS“  pradėjo diegti ir taikyti ISO kokybės vadybos sistemos standartus bei gamtos apsaugos standartus. Standartai apima įmonės veiklą, struktūrą, gamtos apsaugą bei darbo saugą. Standartai diegiami tiek dėl įmonės vidinių resursų tinkamo panaudojimo ir optimizavimo, tiek dėl mūsų klientų, kuriems yra svarbu žinoti, kaip ir su kuo jiems tenka vykdyti bendrus projektus.

Kas yra UAB „BADS“ ?

„BADS“ yra UAB „Baltijos Automobilių Diagnostikos Sistemos“, įmonės registruoto ilgo pavadinimo pirmosios raidės. Įmonės ilgas pavadinimas įmonės komercinės veiklos pradžioje taikliai apibudino veiklos sritį, nes įmonė pradėjo savo veiklą nuo prekybos autodiagnostikos įranga.  Šiek tiek vėliau siūlomos įrangos asortimentas buvo išplėstas kita autoservisų įranga, autokeltuvais, stabdžių tikrinimo stendais, dažymo kameromis, oro kompresoriais, suspausto oro linijomis, įrankiais ir kita įranga bei paslaugomis. Vėliau net ir konkurentai bandė kopijuoti sėkmingai dirbančios įmonės pavadinimą, taip pat naudodami UAB „BADS“ internetinę svetainę www.autoservisuiranga.lt, kurti panašius pavadinimus ar panašias internetines svetaines. Įmonė aktyviai veiklą vykdo nuo 2001 metų ir yra stipriausia automobilių diagnostikos įrangos ir autoservisų įrangos tiekėja. Visada stengiamės pateikti kokybišką įrangą, laiku ir tinkamos komplektacijos. Taip pat atliekame autoservisų įrangos montavimą. Stengiamės, kad klientai rastų tinkamą kainos ir kokybės santykį pas mus – UAB „BADS“.

Kreipimasis į pirkėją

Mielas kolega, jei ruošiatės statyti naują, ar atnaujinti seną autoservisą, reikalingas autokeltuvas ar profesionalus atsuktuvas, sugedo ar būtina atnaujinti autodiagnostiką, mūsų įmonė pasiruošusi padėti bei patarti. Mes galime pasiūlyti kokybiškus sprendimus Jūsų verslui. Mums yra svarbus kiekvienas klientas, nesvarbu ar jis užsiima individualia veikla ir jam reikalingas tik vienas autokeltuvas ar dirbtuvių presas, ar tai būtų pramonės įmonė, orlaivių ar lėktuvų remonto bazė, ūkininkas ar mokymo įstaiga.

Esame įgyvendinę ne vieną projektą, jei norite sužinoti daugiau apie mus ar mūsų darbus, kreipkitės į mus ir mums bus malonu suteikti Jus dominančią informaciją.

UAB „Baltijos automobilių diagnostikos sistemos“ kolektyvas

Product added to compare.