Prekių ženklai

A
AutoEQ - Automotive Workshop Equipment Supplier

AutoEQ - Automotive Workshop Equipment Supplier

Platus kokybiškos automobilių dirbtuvių įrangos asortimentas. 

Dauguma produktų ir paslaugų atsiranda dėl specifinių klientų pageidavimų ar technologinių naujovių. Autoservisai laikosi automobilių gamintojų reikalavimų, o AutoEQ užduotis – pasiūlyti naujausią ir geriausią klientų poreikius atitinkančią autoserviso įrangą. 

Visada bandoma išsiaiškinti kliento poreikius, o sukaupta patirtis ir žinios leidžia išsirinkti ir pasiūlyti optimaliausią įrangos variantą, kad pirkėjas gautų maksimalią naudą.

33 prekė(s) Peržiūrėti prekes
F
Foxwell

Foxwell

Foxwell – pirmaujantis automobilių diagnostikos pramonės inovatorius, siekiantis nuolat viršyti klientų lūkesčius.

Foxwell, kaip profesionalus automobilių diagnostikos produktų, paslaugų ir sprendimų tiekėjas, derina pramonės žinias, gamybos kompetenciją ir technologines inovacijas, kad pasiūlytų įvairius įrankius, įskaitant OBDII kodų skaitytuvus, skenerius ir planšetinius diagnostikos sistemas. Jų įsipareigojimas tobulumui, vedamas išskirtinių pramonės ekspertų, užtikrina nuolatinį augimą ir pelną jų klientams, partneriams, investuotojams ir darbuotojams.

Suprasdami pasaulinį poreikį lengvai gauti svarbią informaciją ir ekonomiškus automobilių sprendimus, Foxwell investuoja bent 20% savo metinių pajamų į mokslinius tyrimus ir plėtrą. Šios investicijos skatina kurti intuityvias technologijas, kurios supaprastina transporto priemonių diagnostiką ir aptarnavimą. Foxwell naudotojams draugiški ir prieinami produktai įgalina automobilių savininkus ir „pasidaryk pats“ entuziastus, o profesionalūs įrankiai padeda dirbtuvėms ir technikams sumažinti eksploatavimo išlaidas ir padidinti produktyvumą.

14 prekė(s) Peržiūrėti prekes
G
Genius Tools

Genius Tools

„Genius Tools“ atsidavimas kurti aukščiausios kokybės įrankius atsirado 1975 m., o ši tradicija tęsiasi ir šiandien – ją palaiko geriausi inžinieriai, profesionali gamyba ir neįkainojami klientų atsiliepimai. „Genius Tools“ išaugo ir turi platų rankinių įrankių, pneumatinių, automobilių ir įrankių sandėliavimo bei transportavimo asortimentą, tiekdami daugiau nei 9 000 unikalių prekių. Profesionaliems vartotojams visame pasaulyje siūlo efektyvius, patvarius ir ekonomiškus sprendimus.

188 prekė(s) Peržiūrėti prekes
P
Product added to compare.