Automobilių Keltuvai

Keltuvas automobiliui yra viena iš sėkmingo serviso ar automobilių remonto dirbtuvių sudedamųjų dalių. Automobilio keltuvas yra skirtas pakelti transporto priemonę, jog prie jos galėtų dirbti mechanikas. Tai palengvina ir tuo pačiu pagreitina darbus prie automobilio. Tai padidina serviso našumą - per dieną galima suremontuoti daugiau automobilių. Yra daug skirtingų autokeltuvų rūšių, pradedant nuo mažų, skirtų motociklams kelti, iki stambių, skirtų sunkvežimių ir kitam stambios komercinės technikos transportui pakelti.

Kodėl verta rinktis mus?

Siūlome kokybiškus automobilinius dviejų kolonų, žirklinius, keturių kolonų, cilindrinius, duobinius keltuvus ir mobilias kolonas komercinio ar kito sunkiojo transporto kėlimui. UAB BADS turi didžiausią kokybiškų keltuvų asortimentą Baltijos valstybėse. Su mūsų įmonės sumontuotais keltuvais dirba dauguma autorizuotų automobilių autoservisų. Tokie autorizuoti autoservisai kaip Škoda, BMW, Mercedes ir kiti. Siūlome kokybiškus, geriausiai žinomų gamintojų keltuvus RAVAGLIOLI (arba sutrumpintas pavadinimas RAV keltuvai), AMI, Nusbaum, APAC, SGS , Pitlift, AutoEQ ir kitus. Dauguma šių automobilinių keltuvų gamintojų turi automobilių gamintojų aprobacijas. Dėl to gali būt siūlomi ir parduodami į „dylerinio“ tipo autoservisus. Nepriklausomi autoservisai dažnai pasirenka automobilių gamintojų neaprobuotus, bet žinomų gamintojų keltuvus. Dėl automobilinių keltuvų ar komercinio transporto keltuvų galite kreiptis į mūsų įmonės specialistus. Mes parinksime jums labiausiai tinkamus įrenginius. Automobilinius keltuvus parduodame ir montuojame nuo 2001 metų. Teikiame periodinio keltuvų aptarnavimo paslaugas. Pildome neregistruojamų kėlimo įrengimų pasus. Visada bendraujame su įrenginio gamintoju tiesiogiai ir be tarpininkų.  Dėlto galime pasiūlyti įrengimus už- geriausią kainą. Tiekiame atsargines dalis ar eksploatacines medžiagas per trumpiausią laiką. Automobilinių keltuvų pasirinkimą dažnai lemia atliekamų darbų specifika, autoserviso išplanavimas, ar transporto priemonių rūšys. Tarkim, kad jūs atliksite lengvųjų automobilių važiuoklės remonto darbus. Jums tikrai turėtų tikti beveik bet kuris dviejų kolonų keltuvas. Nepriklausomai nuo to ar jūs renkatės elektromechaninį ar jums patinka šiai dienai populiarus hidraulinis dviejų kolonų keltuvas.

Populiariausi Žirkliniai Automobilių keltuvai

Žirkliniai keltuvai irgi patogūs važiuoklės remontui, bet jie yra šiek tiek brangesni dėl savo konstrukcijos ypatumų. Žirklinius keltuvus irgi galima būtų skirti į kelis tipus tai pagal keltuvo kėlimo aukštį ir pagal kėlimo rampų ilgį. Į vieną metrą keliantis keltuvas naudojamas ratų remonto vietose, prie padangų montavimo ir balansavimo stendų. Važiuoklės remontui naudojama tik tais atvejais kai į pilną aukštį nėra galimybės pakelti automobilio dėl patalpų specifikos (pvz. žemos lubos). Į pilną aukštį keliantys žirkliniai keltuvai su trumpomis kėlimo rampomis naudojami beveik visiems automobilių remonto darbams. Reiktų išskirti  kėbulinius darbus kuriuos nepatogu atlikti, nes riboja priėjimą prie automobilių slenksčių. Dauguma atveju šis keltuvas yra patogesnis už kitus nes, leidžia sutaupyti autoserviso plotą. Taip pat automobilį pakėlus su žirkliniu keltuvu galima pilnai atidaryti dureles. Šie keltuvai populiarūs ir vertinami tuose autoservisuose kur yra atliekama autodiagnostika ar kiti su elektra ar elektronika susiję remonto darbai. Reiktų paminėti kad šie žirkliniai keltuvai būna montuojami į grindis ir montuojami ant grindų.

Geriausi žirkliniai keltuvai montuojami į grindis

Montuojami į grindis žirkliniai keltuvai dažnai būna jau suplanuoti ir suprojektuoti statant naują autoservisą. Reikalingi statybiniai darbai paruošiant montavimo duobes. Jei patalpos nuomojamos, dažnai nuomotojas nesutinka, kad būtų atlikti duobių paruošimo darbai. Šiuo atveju rekomenduojame ant grindų montuojamus žirkliniu keltuvus. Į grindis sumontuoti keltuvai yra praktiškesni, nes juos pilnai nuleidus, nelieka kliūčių. Turite lygias grindis, galite su automobiliu juos pervažiuoti. Galite naudoti serviso erdvę sustatant daugiau automobilių į tas pačias patalpas. Žirklinis keltuvas, sumontuotas ant grindų, irgi patogus įrenginys, bet pilnai nuleistas, priklausomai nuo gamintojo, gali būti 10-15 cm aukščio virš grindų.

Didieji žirkliniai automobilių keltuvai

Didieji žirkliniai keltuvai ant kurių rampų užvažiuoja automobilis dažniausiai naudojami ratų suvedimo darymui, variklio ar transmisijos remontui, bei kitiems darbams atlikti. Su sumontuotu važiuoklės laisvumo tikrinimo stendu šie žirkliniai keltuvai naudojami ir važiuoklės remontui. Dažniausiai šis keltuvas yra naudojamas ratų suvedimo darymui. Renkantis žirklinį keltuvą ratų suvedimo darymui reiktų atkreipti dėmesį į rampų ilgį. Jei planuojate daryti ratų suvedimą ir mikroautobusams , žirklinis keltuvas, arba kitaip tariant, žirklinio keltuvo rampų ilgis, be užvažiavimo rampų ilgio, turėtų būti bent jau 5m. Šis matmuo reikalingas tam, kad būtų galima reguliuoti ratų suvedimą mikroautobusams, kurių ilgis tarp ratų ašių yra apie 4,5 m, tai yra VW Crafter, MB Sprinter ir kiti.

Populiariausi keturių kolonų automobiliniai keltuvai

Keturių kolonų keltuvai kaip ir didieji žirkliniai keltuvai yra naudojami tai pačiai paskirčiai, tik šių keltuvų kaina yra patrauklesnė, bet reiktų atkreipti dėmesį kad šie keltuvai turi kolonas ir užima didesnį plotą autoserviso patalpose. Taip pat lieka svarbus keltuvo rampų ilgis jei planuojate daryti ratų suvedimą, ir reiktų atkreipti dėmesį į atstumą tarp kolonų jei naudosite 3D ratų suvedimą. 3D ratų suvedimo stendas privalo matyti taikinius kuriuos montuojate ant automobilio ratų ir jei keltuvo kolonos užstoja taikinius, ratų suvedimo nepavyks padaryti. Dėl to šis atstumas tarp kolonų privalo būti apie 3 metrus.

Populiariausi elektrohidrauliniai cilindriniai automobilių keltuvai

Cilindriniai keltuvai – estetiškai atrodo ir patogūs beveik visiems su automobilių remontu susijusiems darbams, netinkami tik ratų suvedimui. Šis keltuvas užima mažai vietos autoservise, bet turi ganėtinai aukštus montavimo reikalavimus. Metalinė kasetė įleidžiama ir įbetonuojama į 1,5 – 2 metrų gylį. Į kasetę sumontuojama keltuvo hidraulinė dalis. Šio keltuvo statyti nerekomenduojame jei montavimo vietoje yra aukšti gruntiniai vandenys.

Duobiniai ašies keltuvai automobiliams

Duobiniai ašies keltuvai – dažniausiai naudojami kelti komerciniam transportui. Kadangi keliamas sunkusis transportas, keltuvo kokybei ir patikimumui skiriamas didelis dėmesys. Dažniausiai pasirenkami Vokietijoje pagaminti duobiniai keltuvai, kurių kėlimo galia yra nuo 10T iki 14,5T. Šie keltuvai būna rankiniai hidrauliniai, rankiniai hidrauliniai su pneumatiniu privedimu ir pneumohidrauliniai. Keltuvai sumontuojami taip, kad galėtų važinėti remonto duobės kraštais, arba remonto duobės grindimis. Pirmuoju atveju, duobės kraštai turi būti sutvirtinti ir lygūs, tada, priklausomai nuo remonto duobės pločio, pagaminama keltuvo traversa ir sumontuojamas keltuvas. Antru atveju, kai keltuvas važinėja remonto duobės grindimis, tai grindims nėra didelių reikalavimų išskyrus tai,  kad jos būtų tvirtos ir lygios, kad keliama transporto priemonė neįlūžtu kartu su keltuvu.

Geriausios mobilios kolonos automobiliams

Mobilios kolonos – naudojamos komercinio ir sunkiojo transporto kėlimui. Šie keltuvai nereikalauja jokių statybinių ar tvirtinimo darbų. Mobilios kolonos yra patogios tuo, kad jai jos nėra naudojamos, jos gali būti patrauktos iš autoserviso salės ir sandėliuojamos ar pastatomos kitoje patalpoje. Mobilios kolonos yra populiarios , autobusų ar kitų ilgų transporto priemonių kėlimui. Taip pat mobilios kolonos naudojamos ir traktorių, sunkvežimių ar net karinės technikos kėlimui. Mobilios kolonos transporto priemonę pakelia paimtą už ratų dėl to ratų diametras yra svarbus. Jei norima keti mažesnes transporto priemones, tarkim mikro autobusus, reiktų mobilias kolonas rinktis su keičiamu kėlimo atramų atstumu arba naudoti specialius priedus. Jei planuojate kelti tarkim vilkikus, autobusus ir priekabas su puspriekabėmis tai jums reikalingos standartinio tipo mobiliosios kolonos, tik reikėtų pasirinkti maksimalų kėlimo svorį kuris yra nurodomas ant kėlimo kolonos nuo 3000 kg iki 10000 kg. Mobilios kėlimo kolonos būna skirtingų konfigūracijų ir gali dirbti kartu 4, 6 arba 8 kolonos vienu metu, tai bendra mobilių kolonų kėlimo galia gali būti nuo 12T (4x3000Kg) iki 80T (8 x 10000Kg). Įrenginys mobilus ir dažnai naudojamas kur nėra galimybės įrengti remonto duobes. Priežastys gali būti įvairiausios pvz. aukštas  gruntinis vanduo, numojamos patalpos kurių negalima rekonstruoti arba reikalinga laikina ar papildoma darbo vieta. Mobilioms kolonoms reikalingas lygus tvirtas pagrindas autoserviso salėje ar kieme. Mobilios kolonos būna elektorhidraulinės arba elektromechaninės.

BADS.LT el. parduotuvė

Mūsų el. parduotuvėje prekes galite užsisakyti bet kuriuo paros metu, bet kurią savaitės dieną. O prireikus papildomos informacijos, visada galite susisiekti su mumis telefono numeriu: (+370 675) 78878 (Pirm - Penkt 8:00 - 17:00) arba e-paštu: vadyba@bads.lt

Didelis prekių pasirinkimas ir profesionali įranga

Platus kokybiškų darbo įrankių asortimentas internetu ar atvykus pas mus į parduotuvę Kaune, Ateities pl. 30 G. Vienoje vietoje įrankiai, autoservisų įranga, priedai ir vertingos konsultacijos. UAB „BADS“ yra viena iš nedaugelio įmonių, dirbančių autoservisų įrangos tiekimo srityje bei įgyvendinančių didelės apimties projektus. Čia galite nusipirkti visą reikiamą įrangą savo autoservisui ir jei pageidaujate, ją gali sumontuoti mūsų įmonės apmokytas personalas. UAB „BADS“ yra daugumos žinomų autoservisų įrangos gamintojų oficialus atstovas Baltijos šalyse, todėl įrangą garantiniu ir po garantiniu periodu remontuojame naudodami originalias detales, pagal gamintojo rekomendacijas. Turime didžiausią autoservisų įrangos remonto bazę Lietuvoje, mūsų įmonės patalpose. Taip pat tiekiame eksploatacines medžiagas ir atsargines dalis. Bendradarbiaudami su Jumis, taupome Jūsų laiką, o tuo tarpu Jūs galite koncentruotis į savo profesionalią veiklą – automobilių remontą ar gamybą.

Product added to compare.