Šioje www.bads.lt elektroninėje svetainės privatumo politikoje aprašoma, kokią informaciją UAB „Baltijos automobilių diagnostikos sistemos“ toliau įmonė trumpu pavadinimu „BADS“ renka ir kaip ją naudoja.

„BADS“ gali rinkti šių rūšių informaciją:

Informaciją apie lankytojo kompiuterį ir apie lankytojo apsilankymus interneto svetainėje bads.lt bei naudojimąsi šia interneto svetaine (įskaitant lankytojo IP adresą, geografinę vietą, naršyklės tipą, iš kur lankytojas buvo nukreiptas, lankymosi trukmę ir puslapių žiūrėjimų skaičių);

Informaciją, kurią lankytojas suteikia „BADS“ su tikslu prenumeruoti mūsų interneto svetainės naujienlaiškius;

Bet kokią kitą informaciją, kurią lankytojas siunčia bads.lt internetinei svetainei.

Slapukai (angl. cookies)

„BADS“ naudojasi Google, Facebook ir kitomis programomis internetinei svetainei analizuoti. „BADS“ gali naudoti Google, Facebook ir kt. slapukus. Slapukai yra maži failai su simbolių eilute, kurie išsiunčiami į lankytojo kompiuterį, kai jis apsilanko svetainėje. Kai lankytojas dar kartą lankysis svetainėje, slapukai leis jai atpažinti lankytojo naršyklę. Slapukuose gali būti saugomos naudotojo nuostatos ir kita informacija.

Primename, kad sausainius galite ištrinti arba jų nepriimti, kad tai atliktumėte Jums reikia įeiti į savo naršyklės nustatymus ir juos pakeisti.

Asmens duomenų tvarkymas

Asmeniniai duomenys, pateikti www.bads.lt svetainėje, bus naudojami tikslams, nurodytiems šioje privatumo politikoje arba aktualiose šios interneto svetainės dalyse. „BADS“ gali naudoti asmens duomenis šiems tikslams:

Interneto svetainei administruoti

Lankytojo naršymo patirčiai gerinti, pritaikydami šią interneto svetainę asmeniniams poreikiams;

„BADS“ naudoja pateiktus asmens duomenis ir duomenis apie atliktus pirkimus, kurie reikalingi pirkėjo el. parduotuvėje pateiktiems užsakymams įvykdyti, vadovaujantis Lietuvos Respublikos įstatymais.

„BADS“ neperduoda lankytojo asmens duomenų tretiesiems asmenims, išskyrus pašto ar kurjerių paslaugas teikiančioms įmonėms ta apimtimi, kuri yra reikalinga prekėms pristatyti.

„BADS“ neturi prieigos prie el.bankinininkystės prieigos duomenų ir pirkėjo sąskaitų, jei už prekes pirkėjas moka naudodamasis elektronine bankininkyste.

„BADS“ pasilieka teisę lankytojo el. pašto adresu ir mobiliuoju telefonu siųsti informaciją apie savo bei partnerių prekes ir pasiūlymus. Lankytojas turite teisę atsisakyti siunčiamos informacijos ir/arba panaikinti visą informaciją apie jį iš „BADS“ duomenų bazės, išskyrus informaciją būtiną vykdyti „BADS“  įsipareigojimus lankytojui (tokius kaip garantinis aptarnavimas ir pan.)

Kliento asmens duomenų tvarkymas perkant el. parduotuvėje www.bads.Lt

Įmonė „BADS“ naudoja kliento pateiktus asmens duomenis ir duomenis apie atliktus pirkimus, kurie reikalingi kliento el. parduotuvėje pateiktiems užsakymams įvykdyti, vadovaujantis Asmens duomenų apsaugos įstatymu. Įmonė „BADS“ neperduoda kliento asmens duomenų tretiesiems asmenims, išskyrus pašto ar kurjerių paslaugas teikiančioms įmonėms ta apimtimi, kuri yra reikalinga prekėms pristatyti.

Įmonė „BADS“ neturi prieigos prie el.bankinininkystės prieigos duomenų ir kliento sąskaitų, jei klientas už prekes moka naudodamasis elektronine bankininkyste.

Įmonė „BADS“ pasilieka teisę kliento el. pašto adresu ir mobiliuoju telefonu siųsti informaciją apie savo bei partnerių prekes ir pasiūlymus. Klientas turi teisę atsisakyti siunčiamos informacijos ir/arba panaikinti visą informaciją apie klientą iš įmonės „BADS“ duomenų bazės (išskyrus informaciją būtiną vykdyti įmonės „BADS“ įsipareigojimus klientui (tokius kaip garantinis aptarnavimas ir pan.).

Product added to compare.