Pristatymo sąlygos

 

1. Įvadas

 

Šiame puslapyje pateikiama išsami informacija apie BADS.LT taikomas pristatymo sąlygas. Prieš pateikdami užsakymą, prašome atidžiai perskaityti šią informaciją.

 

2. Pristatymo terminai

 

2.1. Užsakymai Lietuvoje: 

Standartinis pristatymas: 1 - 4 darbo dienos (ne šventiniu laikotarpiu).

 

2.2. Užsakymai į kitas šalis:

Pristatymo terminai priklauso nuo pristatymo adreso ir pasirinkto pristatymo metodo. Susisiekite su mumis dėl konkrečių pristatymo terminų.

 

3. Pristatymo būdai

 

3.1. Lietuvoje:

Pristatymas Kurjeriu į namus

Siunta per DPD kurjerį.

Siunta į paštomatą

Siunta į paštomatą.

 

4. Siuntos sekimas

Kiekvienam užsakymui bus suteiktas siuntos sekimo numeris, kurį galėsite naudoti norėdami stebėti savo užsakymo būseną. Siuntos sekimo numerį rasite savo užsakymo patvirtinimo el. laiške.

 

5. Atsiėmimas

Tam tikras prekes galite nemokamai atsiimti mūsų fizinėje parduotuvėje, esančioje adresu Ateities pl. 30G. Prieš atvykstant atsiimti užsakymo, prašome susisiekite su mumis ir patvirtinti jo prieinamumą.

 

6. Grąžinimas ir keitimas

Dėl visų klausimų, susijusių su pristatymu, grąžinimu ar keitimu, prašome kreiptis į mus el. paštu arba telefonu +3706 02 09 066

 

7. Papildoma informacija

Išsamesnę informaciją apie apmokėjimą rasite paspaudę ČIA.

Išsamesnę informaciją apie grąžinimo ir keitimo politiką rasite paspaudę ČIA.

 

8. Atnaujinimai

Ši informacija gali būti keičiama be išankstinio įspėjimo. Prašome reguliariai tikrinti šį puslapį, kad gautumėte naujausią informaciją.

 

9. Susisiekite su mumis

Jei turite klausimų, susijusių su pristatymo sąlygomis, prašome nedvejodami susisiekti su mumis el. paštu arba telefonu +3706 02 09 066.

Product added to compare.