Autoservisų įrangos, įrankių ir diagnostinės įrangos pristatymo sąlygos

Prekes įsigytas BADS elektroninėje parduotuvėje, pristatysime Jūsų nurodytu adresu, arba jas galite atsiimti UAB „Baltijos automobilių diagnostikos sistemos“ PARDUOTUVĖJE Kaune Ateities pl. 30G. Yra galimybė prekes atsiimti iš paštomato.

Perkant už mažesnę, nei 70€ suma, pristatymas yra mokamas ir kainuoja 5€

Autoservisų įranga tokia kaip keltuvai, ratų montavimo ir balansavimo įranga, dažymo kameros, suspausto oro kompresoriai, stabdžių stendai, kondicionierių pildymo stotelės, ratų suvedimo stendai ir kita sunki įranga yra montuojami įrengimai kurių kėlimui reikalinga kėlimo technika ir apmokyto personalo montavimo paslaugos. Dėl šių įrengimų pristatymų įkainių ir montavimų laikų reikia teirautis papildomai.

Dėl prekių pristatymo už Lietuvos Respublikos ribų su Jumis bus susisiekta ir atskirai suderintos pristatymo sąlygos, bei kaina.

Prekių pristatymas į Kuršių Neriją, dėl papildomai patiriamų persikėlimo, bei ekologinių mokesčių, papildomai kainuoja  20€.

Iškilus kitiems klausimams dėl prekių pristatymo susisiekite elektroniniu paštu prekyba@bads.lt telefonu +37037337842 arba, bet kuriuo kitu nurodytu telefonu ar elektroniniu paštu nurodytu mūsų KONTAKTUOSE

Pristatymo terminai

Jei Jūsų užsakyta prekė yra sandėlyje ir Jus atsiskaitote elektroninės bankininkystės sistema arba išankstiniu pavedimu, prekes pristatysime Jums per 1 – 3 darbo dienas. Pateikus užsakymą iki 12 val., galite tikėtis pristatymo jau kitą darbo diena.

Jei pageidaujate prekes pasiimti iš PARDUOTUVĖS, informuokite mus el. paštu prekyba@bads.lt arba telefonu +370 37 337842 arba  bet kuriuo kitu nurodytu telefonu ar elektroniniu paštu nurodytu mūsų KONTAKTUOSE, nurodę užsakymo numerį ir kada atlikote išankstinį apmokėjimą. Gavę patvirtinimą sutartu laiku galėsite pasiimti prekes.

Tuomet kai Jūsų užsakytos prekės sandėlyje nėra, mes su Jumis susisieksime ir informuosime, kiek laiko užtruks pristatymas. Maksimali pristatymo trukmė neturėtų viršyti 6 savaičių.

Product added to compare.