Kodėl verta rinktis mus?

Kodėl verta pirkti diagnostinę ir autoservisų įrangą iš BADS UAB?

Profesionalios konsultacijos, Jūs galite tiesiogiai bendrauti su specialistais,

Visada stengiamės išsiaiškinti kliento poreikius, o sukaupta patirtis ir žinios leidžia parinkti ir pasiūlyti optimaliausią įrangos variantą, kad pirkėjas gautų maksimalią naudą.

Pirkdami iš UAB „BADS“ – perkate iš „pirmų rankų“, iš gamintojų oficialaus atstovo.

Autoservisų įrangos pristatymu, sumontavimu ir apmokymu, kaip naudotis įranga pasirūpinsime mes.

Platus kokybiškos įrangos asortimentas

Siūlomas didžiausias kokybiškos ir modernios autoservisų įrangos asortimentas – automobilių diagnostikos įranga, autoservisų įranga, įrankiai ir pramonės įranga. UAB „BADS“  tiesiogiai atstovauja įrangos gamintojus, todėl visada pasiūlome pirkėjui didžiausią naudą.

Profesionalų komanda

Įmonės personalas – didžiausias įmonės turtas.

Specialistai dirbantys tą patį darbą daugiau nei 15 metų, apmokyti

gamintojų – parduoda, montuoja, remontuoja ir projektuoja, dalinasi patirtimi bei apmoko dirbti su autoservisų įranga. Mūsų įmonės personalas aktyviai dalyvauja tiekėjų mokymuose, stebi parodose atsiradusių naujovių aktualumą ir pritaikymą praktikoje. Tad jei renkatės UAB „BADS“, gaunate patirtį, kokybę ir geriausią kainą.

Išskirtinį dėmesį skiriame kliento poreikių tenkinimui

Siekiame ilgalaikio bendradarbiavimo su klientais galimybių. Todėl užtikriname kokybiškai atliktus darbus, įrangos priežiūrą garantiniu laikotarpiu bei garantijai pasibaigus.

Kodėl dauguma kitų autoservisų jau pasirinko bendradarbiavimą su – BADS UAB?

UAB „BADS“ yra viena iš nedaugelio įmonių, dirbančių autoservisų įrangos tiekimo srityje bei įgyvendinančių didelės apimties projektus. Čia galite nusipirkti visą reikiamą įrangą savo autoservisui ir jei pageidaujate, ją gali sumontuoti mūsų įmonės personalas. UAB „BADS“ yra daugumos žinomų autoservisų įrangos gamintojų oficialus  atstovas, todėl įrangą garantiniu ir po garantiniu periodu remontuojame naudodami originalias detales, pagal gamintojo rekomendacijas. Turime didžiausią autoservisų įrangos remonto bazę Lietuvoje, mūsų įmonės patalpose. Taip pat tiekiame eksploatacines medžiagas ir dalis. Bendradarbiaudami su Jumis, taupome Jūsų laiką, o tuo tarpu Jūs galite koncentruotis į savo profesionalią veiklą – automobilių remontą ar gamybą.

Product added to compare.