[P12936] Motociklų programinės įrangos licencija IDC5 PLUS BIKE, P12936 ,TEXA

Kodas: P12936

BIKE 35.0.0 naujinimas siūlo daugybę naujų patobulinimų ir techninio turinio, kuris kartu su nuolatiniais IDC5 programinės įrangos patobulinimais ir evoliucijomis garantuoja unikaliai išsamų aukščiausios klasės sprendimą dviračių remontininkams visame pasaulyje su 118 gamintojų ir daugiau nei 3700 diagnostikos aprėpties. modeliai.

847,00 € Su PVM
700,00 € Be PVM

Galimas pristatymas kurjeriu, arba atsiėmimas parduotuvėje

Prekės informacija

BIKE naujinimas siūlo daugybę naujų patobulinimų ir techninio turinio, kuris kartu su nuolatiniais IDC5 programinės įrangos patobulinimais ir evoliucijomis garantuoja unikaliai išsamų aukščiausios klasės sprendimą dviračių remontininkams visame pasaulyje su 118 gamintojų ir daugiau nei 3700 diagnostikos aprėpties. modeliai.
Reikšmingos yra daug naujų funkcijų istoriniuose gamintojų modeliuose, tokiuose kaip AJP, APRILIA, ARIIC, BENELLI, BETAMOTOR, BMW, BRIXTON MOTORCYCLES, BROUGH SUPERIOR, CFMOTO, DUCATI, FANTIC MOTOR, FB MONDIAL, HARLEY-DAVIDSON, HONDATAL, HYETUSQVARNATAL, HYETUSQVARNA , JOHN DEERE, KAWASAKI, KAWASAKI MARINE, KEEWAY, KL, KSR MOTO, KTM, KYMCO, LYNX (BRP), MACBOR, MASH, MH, MITT MOTORCYCLES, MOTO GUZZI, MOTO MORINI, MUTT MOTORCYCLES, NOXMV, OGUSTALS OVERBIKES, PEUGEOT, PIAGGIO, POLARIS, RIEJU, ROSENBAUER, ROYAL LYDINIS, ROYAL ENFIELD, SEA-DOO (BRP), SUNRA, SUZUKI, SWM, SYM, TRIUMPH, TRMOTOR, UM MOTORCYCLES, VENT, WVOGEOTESPA, VENT, YADEA, YAMAHA, YAMAHA MARINE, ZONTES.
Norime pabrėžti, kad šie gamintojai pasirinko IDC5 kelių prekių ženklų programinę įrangą ir TEXA VCI kaip (OEM) savo įgaliotiems aptarnavimo centrams: AJP, BENELLI, BETAMOTOR, BIMOTA, BROUGH SUPERIOR, CFMOTO ITALIA, FANTIC MOTOR, ITALJET, KEEWAY ITALIA , KSR MOTO, KYMCO ITALIA, MGK HELLENIC MOTOR, MOTO MORINI, MV AGUSTA, NOX ITALIA, SUNRA ITALIA, SWM, SYM ITALIA, RIEJU, VENT, VERVE MOTO, VOGE ITALIA, YADEA.
Manome, kad tai yra didelis privalumas ir nepriklausomoms dirbtuvėms bei gaminio kokybės įrodymas, nepamirštant, kad TEXA taip pat yra oficialaus DUCATI įrankio OEM tiekėjas.
Be ką tik aprašytų naujų funkcijų, duomenų bazė taip pat buvo atnaujinta – tai pridėtinė BIKE programinės įrangos vertė. Buvo įtraukta daugiau nei 250 naujų laidų schemų, daug techninių lapų, biuletenių ir daugiau nei 3000 vadovaujamų diagnostikos / nominalios vertės lapų ir techninių duomenų bei priežiūros lapų. Visų pirma, APRILIA, DUCATI, MOTO GUZZI, KAWASAKI, KTM, KYMCO, TRIUMPH, YAMAHA markėms.
Product added to compare.