OBDeleven ULTIMATE PACK, Voltas IT

Kodas: OBDultimate
199,99 € Su PVM
165,28 € Be PVM

Galimas pristatymas kurjeriu, arba atsiėmimas parduotuvėje

Prekės informacija

OBDeleven yra profesionalus diagnostikos įrankis Jūsų kišenėje. ULTIMATE Pack yra nepamainomas sprendimas tiems, kurie dirba su daug automobilių. Naudojant neribotą vieno spustelėjimo programėlų skaičių, RAW duomenis ir OCA kūrimo priemonę, nėra jokių apribojimų, būtent su šiuo aukščiausios klasės OBDeleven planu.
*Oficialiai licencijuota Volkswagen Group (VAG) ir BMW Group.

Paketo funkcijos:
-Vieno paspaudimo aplikacijos (naudojant šias aplikacijas nebūtina turėti specifinių žinių apie automobilio programavimą keisti nustatymus, jau atlikto serviso atstatymus, įjungti/išjungti naujas ar senas funkcijas ir dar daugiau.
-Diagnostika (galimybė patikrinti išsamią informaciją apie automobilio sisteminius blokus, programinės įrangos numerį, kodavimą ir kt.
-Klaidų skaitytuvas (Galimybė nuskaityti visas automobilio sistemas, kurios sumontuotos į automobilį ir gauti išsamią informaciją apie juos. Taip pat, galima išvalyti pasyvias klaidas ir patikrinti aktyvius gedimus).
-Automobilio pakeitimų/darbų istorija, kurioje matysite laiką, ridą, kodavimo reikšmes ir kt.
-Skaitmeniniai matuokliai (Jūsų telefone ar planšetėje atvaizduos kaip dirba vienas ar kitas automobilio mechaninis ar elektrinis blokas).
Product added to compare.