TEXA tęsia savo įsipareigojimą leisti nepriklausomiems mechanikams įsiterpti į transporto priemones su sistemomis, kurios riboja prieigą prie diagnostikos (secure gateway). Nuo šiandien, paslauga įtraukta į TEXPACK prenumeratą, taip pat siūlo išsamią prestižinio Italijos prekės ženklo diagnostiką.

Nuo šiandien, TEXA, kuri visada buvo aktyvi ir super-automobilių diagnostikoje, leidžia atlikti pilną atrakinimą Maserati automobiliuose, apsaugotuose saugumo vartais (secure gateway). Funkcija yra integruota į IDC5 programinę įrangą ir leidžia įsiterpti autentifikuotai, paprastai ir greitai.

Todėl TEXA ir toliau įsipareigoja leisti savo klientams atlikti diagnostines operacijas, net jei elektroniniai valdymo blokai turi apsaugos sistemas – vis labiau plintančią technologiją, kuri kibernetinio saugumo sumetimais naudojama transporto priemonėse. Tiesą sakant, jau kurį laiką, be Maserati, produktyvus ir nuolatinis bendradarbiavimas su gamintojais leidžia dirbti su tokiais automobiliais kaip Abarth, Alfa Romeo, Audi, Bentley, Chrysler, Cupra, Dacia, Dodge, Fiat, Fiat Professional, Jeep, KIA, Lancia, Lamborghini, Renault, Seat, Skoda, Volkswagen ir Volkswagen komercinių transporto priemonių prekės ženklais.

Naujoji funkcija jau prieinama be jokių papildomų išlaidų ir be apribojimų visiems TEXPACK CAR service abonentams, kurie turi asmeninę paskyrą, kad galėtų prisijungti prie myTEXA portalo.

„Dabartinėmis aplinkybėmis TEXA ir toliau investuoja, siekdama sudaryti daugiau susitarimų su transporto priemonių gamintojais, taip leisdama nepriklausomoms dirbtuvėms veikti autentifikuotai net ir esant prieigos kliūtims. Džiaugiamės, šia funkcija skirta Maserati automobiliams, – aiškina Igino De Lotto, TEXA rinkodaros vadovas, – nes ji atitinka visą diagnostikos aprėptį, net prestižinių ir sportinių transporto priemonių, kaip ir garsaus italų prabangos prekės ženklo, atveju“.