Techninė duomenų bazė HaynesPro Truck Tech+Electronics+Smart

Reference: WorkshopData™ ‘TruckSET’ (Smart + Electronics + Tech)
€1,110.78 Tax incl.
€918.00 Tax excl.

Delivery time 1 day

Product Information

HaynesPro® – Lyderiaujantis tiekėjas internetinės techninės informacijos srityje. Kompanija buvo įkurta dar 1995 metais ir ji rėmėsi idėja generuoti bei platinti aukštos vertės duomenis. Šiandien HaynesPro yra lyderis tiekiant internetinę techninę informaciją visose automobilininkystės rinkos srityse. Tai visapusiški sprendimai duomenų administravimo, teikimo ir remonto srityje siekiant kurti vertę pasitelkiant inovacijas, integraciją, partnerystę ir didinant efektyvumą. Šios keturios koncepcijos yra tarsi keturi kertiniai dalykai visoje HaynesPro veikloje dirbant rinkoje, kuri nuolatos keičiasi ir kuriai reikia tokių duomenų, kurie užtikrinti, patikimi bei šiuolaikiškai bei akimirksniu pateikiami ištisą parą ir tokia forma, kokios reikalauja vartotojas.

WorkshopData™
Tai rezultatas, kuris susijęs su daugiau nei 20 metų patirtimi tvarkant duomenis. WorkshopData – tai duomenų bazės pavadinimas; ji yra rezultatas, kuris susijęs su daugiau nei 20 metų patirtimi tvarkant duomenis kurių dėka HaynesPro šiandien turi įgiję ilgus metus kauptų žinių bei praktinių įgūdžių, kuriuos galime pasiūlyti savo klientams. O svarbiausia yra tai, kad HaynesPro® yra ne tik automobilininkystės kompanija, kuri išmano informacijos technologijas, bet ir IT kompanija, kuri puikiai supranta apie automobilininkystės sektorių. Todėl Workshop Data yra nepamainoma priemonė profesionaliems mechanikams atliekant diagnostiką, techninę priežiūrą ir remontuojant modernias trasporto priemones.

WorkshopData Electronics
HaynesPro elektroniniai duomenys visada buvo svarbi pagalba dirbtuvėms, o su elektros sistemomis ir išmaniosiomis technologijomis jie tampa svarbiu dalyku moderniems automobiliams, kas šiais laikais itin svarbu. Šios sistemos širdis yra unikali HaynesPro Transporto priemones išmanusis pagalbininkas (VESA).
Product added to compare.