TEXA RCCS2 kamerų ir radarų kalibravimo sprendimai

1 Lie
TEXA RCCS2 kamerų ir radarų kalibravimo sprendimai

TEXA RCCS2 kamerų ir radarų kalibravimo sprendimai

RCCS2 (Radarų ir kameros kalibravimo sistema) yra išsamus, profesionalus sprendimas visų rūšių radarų ir kamerų kalibravimui.

TEXA-radarų-ir-kameros-kalibravimo-sistemų-trys-versijos

RCCS2 (Radarų ir kameros kalibravimo sistema) leidžia savarankiškai dirbti visuose remonto etapuose ir netgi patikrinti važiavimo aukštį automobiliuose ir komercinėse transporto priemonėse, tokiu būdu galima pasiūlyti klientams paprastą, saugią ir profesionalią paslaugą. RCCS2 aukštos kokybės optinis suderinimas leidžia greitai ir tiksliai atlikti įvairius kalibravimo darbus su radarų ir kamerų sistemomis. Transporto priemonė yra suderinta su dviem atstumo matuoklių lazeriais, sumontuotais ant konstrukcijos skersinės sijos, skirtos dviems praktinėms nukreipimo juostoms. 

“Pasirinkdami RCCS 2 su važiavimo aukščio valdymo rinkiniu, galite pasiūlyti klientams greitą ir profesionalų aptarnavimą”

 Šis sprendimas supaprastina transporto priemonės sujungimą su daugiafunkcine struktūra ir leidžia tiksliai patikrinti jo būklę.

TEXA RCCS2 kamerų ir radarų kalibravimo sprendimai 1

Komplekte yra keturi elektroniniai CCD detektoriai su infraraudonųjų spindulių jutikliais, skirti montavimui ant RCCS 2 konstrukcijos ir ant ratų, naudojant keturių taškų ratų griebtuvus. Dėl nedidelio detektorių svorio ir kai nėra prijungimo kabelių tarp priekio ir galo, sistema yra itin praktiška ir užtikrina absoliutų tikslumą matuojant transporto priemonės kampų padėtį.

Tikslumas taip pat garantuojamas Reguliavimo patikrinimo (ALIGNMENT CHECK) metu. Programinė įranga, leidžianti atlikti dviejų tipų patikras keliais paprastais veiksmais: greita patikra, ar RCCS2 sistema yra suderinta su transporto priemonės atramos kampu ir garažo grindimis bei ratų suvedimo patikra. Šios patikros turi būti atliekamos rengiant kitą radarų ir (arba) kameros kalibravimo etapą.

Šie TEXA sprendimai padės atkurti ADAS funkcijas maksimaliai tiksliai, atsižvelgiant į transporto priemonės gamintojo standartus, atlikti statinį ir dinaminį kalibravimą. 

Kamerų ir radarų kalibravimo įranga ADAShttps://bads.lt/kategorija/diagnostine-iranga/kameru-ir-radaru-kalibravimo-iranga/