TEXA e Light: pažangiausia priekinių žibintų reguliavimo sistema

18 Spa
TEXA-e-Light-pažangūs-pokyčiai

TEXA e Light: pažangiausia priekinių žibintų reguliavimo sistema

Daugelį metų transporto priemonių žibintai buvo pakankamai standartiniai. Pastaruoju metu, sparčiai keičiantis technologijoms, atsirado halogeninės lemputės, ksenono bei LED lemputės.Taikomos ir lazerinės technologijos.

Kad būtų užtikrintas saugumas, transporto priemonių gamintojai vis labiau kreipia dėmesį į „išmaniojo apšvietimo“ (Intelligent lighting) sąvoką, reiškiančią adaptyvią priekinio apšvietimo sistemą AFS ir ilgąsias šviesas GFHB (glare free high beam). Dabar priekiniai žibintai dažnai prijungiami prie kitų elektroninių sistemų, įskaitant radarą, kamerą, vairą. Todėl autodirbtuvės bei techninių apžiūrų centrai turi turėti priekinių žibintų reguliavimo sistemas, gebančias dirbti su išmaniomis technologijomis, pasirodysiančiomis greitu metu.

Pažangiausia sistema

eLight yra pažangiausia priekinių žibintų reguliavimo sistema rinkoje šiuo metu ir yra pirmoji su integruota elektronine diagnostika.
eLight skaitmeninė elektronika turi integruotą kamerą, algoritmų sistemą ir integruotą autodiagnostiką, kad galima būtų identifikuoti priekinio žibinto tipą ir garantuoti maksimalų sureguliavimo tikslumą. eLight gali sukurti detalią ataskaitą, atliktą remiantis skaitmenine analize, visiškai atitinkančią techninių apžiūrų centrų normas.

Leidinys Anglų kalba: Spausti čia

https://bads.lt/kategorija/diagnostine-iranga

Norint sužinoti daugiau apie TEXA eLight skambinti Tel.: (+370 612) 33581 Darbo dienomis (8-17val.)

Puslapyje panaudotą informaciją, be bads.lt sutikimo kopijuoti griežtai draudžiama.