Stipriausi Lietuvoje 2018

26 Bal
BADS-Rekvizitai-stipriausi-lietuvoje

Stipriausi Lietuvoje 2018

UAB „Baltijos automobilių diagnostikos sistemos“ buvo įvertinta ir gavo sertifikatą „Stipriausi Lietuvoje 2018“.

„STIPRIAUSI LIETUVOJE“ – tai sertifikavimo paslauga įmonėms, kurios yra finansiškai stiprios, turi gerą kredito istoriją ir prognozuojama, kad tokios išliks ateinančius 12 mėnesių.

Sertifikuota įmonė ar vadovas gali tiek esamiems, tiek ir potencialiems verslo partneriams ar klientams įrodyti, kad yra finansiškai patikimas, tai yra, gali laiku įvykdyti savo prisiimtus finansinius įsipareigojimus.

Kaip įvertinami stipriausieji? Svarbiausias vertinimo kriterijus suteikiant „Stipriausi Lietuvoje“ ir „Stipriausi Lietuvoje Vadovai“ sertifikatus – aukštas kredito reitingas, kuris parodo mažą prognozuojamą statistinę tikimybę nevykdyti įsipareigojimų 90 ir daugiau dienų per ateinančius 12 mėnesių. Įmonių kreditingumas vertinamas ir reitingas nustatomas pagal kredito istoriją (finansinius įsipareigojimus ir mokėjimų istoriją), finansinius rezultatus ir jų pokyčius (pajamų, pelno, likvidumo, nuosavo kapitalo ir kt.), verslo sąsajų, turto areštų, sektoriaus būklės ir kitą informaciją.

Kaip nustatomas kredito reitingas? Kredito biuras „Creditinfo“ yra informacijos bankas. Jam duomenis teikia (ir gauna) komerciniai bankai, kredito unijos, lizingo, vartojimo kredito, telekomunikacijų, degalinių operatoriai ir kitos įmonės. Ši informacija papildoma duomenimis iš valstybės registrų.

„Stipriausi Lietuvoje 2018“ sertifikatus įmonėms suteikia: (https://rekvizitai.vz.lt/stipriausi-lietuvoje-2018/)

BADS-Rekvizitai-stipriausi-lietuvoje