Užimtumo tarnybos parama verslo pradžiai iki 19 tūkst. eurų 2021m.

8 Vas
Parama-autoservisų-verslui

Užimtumo tarnybos parama verslo pradžiai iki 19 tūkst. eurų 2021m.

Įgyvendinome projektą pagal užimtumo tarnybos skelbtą konkursą, kurio metu mūsų klientas pasinaudodamas parama įsigijo: Dviejų kolonų keltuvą, Itališką oro kompresorių, padangų montavimo stakles, ratų balansavimo stakles, variklio ir greičių dėžės keltuvus, ratlankių lyginimo stakles, įrankių vėžimėlį bei kita smulkia autoserviso technika.

Parama verslui iki 19 tūkst. eurų. 7

Asmeninės dirbtuvės ar nuosavas servisas, šiais laikais yra nesunkiai įgyvendinama svajonė.

Dažnai valstybinė finansinė parama yra pats greičiausias būdas šiai svajonei įgyvendinti, kurios pagalba galima įsigyti trūkstamus ir taip reikiamus įrankius ar įrangą. Nusprendus pasinaudoti valstybės teikiama parama svarbiausia tiksliai žinoti kokia įranga ar įrankiai yra būtiniausi. Būtina atidžiai atsižvelgti į įrangos parametrus ir suderinamumą (tarpusavyje) tam, kad būtų kokybiškai atliekami darbai, pilnai išnaudojant įsigytą įrangą ir sėkmingai būtų vykdoma komercinė veikla.

Finansine parama galite pasinaudoti, jei:

  • turite bedarbio statusą ir esate iki 29 m. (imtinai);
  • turite bedarbio statusą ir esate vyresnis kaip 45 m.;
  • esate darbingo amžiaus neįgalusis, kuriam nustatytas iki 55 proc. darbingumo lygis.

Kokios paramos galima tikėtis?

Paraiškoje vienos planuojamos darbo vietos dydis negali viršyti 31,03 minimaliosios mėnesinės algos dydžių sumos, 19921,26 Eur.

Paramą galėsite panaudoti reikalingai darbo įrangai (pvz. Auto serviso įrengimui).

Prieš pradedant vykdyti serviso veiklą svarbu žinoti, kokius automobilių remontus planuojate atlikti, kokia įranga jiems bus reikalinga, koks reikalingas suspausto oro kiekis įrenginėjamoms darbo vietoms arba jei tai mobilus servisas, kokio galingumo generatorius reikalingas įrangai užmaitinti.

Į visus šiuos ir kitus kilusius klausimus, UAB ,,Baltijos automobilių diagnostikos sistemos“ įmonėje dirbantys profesionalai, Jums, padės atsakyti, taip pat suformuoti pilną įrangos poreikį, patars renkantis įrangos parametrus ir našumus, tam, kad visa įranga funkcionuotų sklandžiai ir patikimai. Pakonsultuosime, Jus, tiek pačios įrangos pasirinkimo, tiek ir patalpų įrengimo ir paruošimo darbui klausimais. Parama autoservisui. Užimtumo tarnybos parama verslo pradžiai iki 19 tūkst. eurų 2021m.

Susisiekite su BADS UAB specialistais: https://bads.lt/kontaktai/