Parama autoservisų verslui

11 Rgp
Parama-autoservisų-verslui

Parama autoservisų verslui

Asmeninės dirbtuvės ar nuosavas servisas, šiais laikais yra nesunkiai įgyvendinama svajonė.

Dažnai valstybinė finansinė parama yra pats greičiausias būdas šiai svajonei įgyvendinti, kurios pagalba galima įsigyti trūkstamus ir taip reikiamus įrankius ar įrangą. Nusprendus pasinaudoti valstybės teikiama parama svarbiausia tiksliai žinoti kokia įranga ar įrankiai yra būtiniausi. Būtina atidžiai atsižvelgti į įrangos parametrus ir suderinamumą (tarpusavyje) tam, kad būtų kokybiškai atliekami darbai, pilnai išnaudojant įsigytą įrangą ir sėkmingai būtų vykdoma komercinė veikla.

Prieš pradedant vykdyti serviso veiklą svarbu žinoti, kokius automobilių remontus planuojate atlikti, kokia įranga jiems bus reikalinga, koks reikalingas suspausto oro kiekis įrenginėjamoms darbo vietoms arba jei tai mobilus servisas, kokio galingumo generatorius reikalingas įrangai užmaitinti.

Į visus šiuos ir kitus kilusius klausimus, UAB ,,Baltijos automobilių diagnostikos sistemos“ įmonėje dirbantys profesionalai, Jums, padės atsakyti, taip pat suformuoti pilną įrangos poreikį, patars renkantis įrangos parametrus ir našumus, tam, kad visa įranga funkcionuotų sklandžiai ir patikimai. Pakonsultuosime, Jus, tiek pačios įrangos pasirinkimo, tiek ir patalpų įrengimo ir paruošimo darbui klausimais.

Norint sužinoti daugiau skambinti: (+370 623) 06597

Parama-autoservisų-verslui-2