Padirbta Auto-com diagnostika

5 Rgp
autocom-bads.lt-kopija-vs-originalas

Padirbta Auto-com diagnostika

Tikriausiai tai nebus naujiena, kad ir AUTOCOM produktų kopijos egzistuoja rinkoje. AUTO-COM kompanijos sukurti ir parduodami diagnostiniai prietaisai bei paslaugos yra pilnai funkcionuojantys ir atitinka visus reikalavimus. Iškyla klausimas: kas norėtų kopijuoti produktus?

AUTOCOM diagnostikos prietaisų padirbinėjimas tam tikra prasme – kompanijos sunkaus darbo įvertinimas, nes produktų paklausa didėja. Deja, tai turi įtakos ne tik įmonei. Tie, kurie perka padirbtus produktus, paprasčiausiai negali būti tikri, kad jų nupirkti prietaisai bus pilnai veikiantys ir ar jų programinė įranga bus atnaujinta. Visų pirma padirbinėjantys asmenys neturi tos didžiulės patirties, kurią AUTO-COM kompanija įgijo per ilgus metus kurdama ir tobulindama savo produktus.

Iš pirmo žvilgsnio padirbta auto diagnostinė įranga gali atrodyti kaip originali,

Bet apžiūrint ją iš arčiau galima pastebėti esminius skirtumus. Egzistuoja tiek programinės įrangos kopija (AUTO-COM diagnostika lengviesiems automobiliams ir sunkvežimiams), tiek vadinamos geležies – techninė VCI (CDP), šiuo metu net padirbto AUTOCOM CDP+, AUTOCOM CDP PRO, DELPHI DS 150 ar OPUS CMT (Tai yra tas pats diagnostikos prietaisas) pardavėjai konkuruodami tiesiogiai su Kinijos platintojais akcentuoja kokybę, skirtingas plokščių spalvas – mėlynos, žalios, mikroschemos kitokios, taranavimo laikas ilgesnis ir visa kitą apie ką užėję pas tikrąjį AUTOCOM CDP + gamintoją į interneto svetainę nerasite nei užuominos. Pasirodo yra geros AUTOCOM CDP kopijos ir blogos AUTOCOM CDP+ kopijos.

Kuris AUTOCOM klonas yra geresnis su mėlyna ar žalia plokšte?

Nejaugi pirkdamas klientas diagnostikos prietaisą jį išsiardo, kad patikrinu kokia mikroschema įdėta, ar kokios spalvos plokštė, o padirbtos įrangos pardavėjas sako, kadangi išardėte tai nebėra ir garantijos, kurios ir pieštai nebuvo. O jei padirbto AUTOCOM CDP pardavėjas „nesąžiningas“ ir įdėjo oranžinę plokštę, tai bus geriau ar blogiau? Mūsų žiniomis visi padirbti AUTOCOM CDP ir CDP+ ar CDP PRO turi ne tik skirtumą tarp žalios ir mėlynos plokščių, bet iš esmės tai yra „kreivai“ dirbantys prietaisai lyginant su originaliu, geležis (pats prietaisas) nukopijuotas, tiksliau panašiai į originalą padarytas, bet ne iki galo. Yra žinoma atveju, kai padirbti prietaisai sugadino automobilių valdymo blokus.

Taip pat reiktų atkreipti dėmesį, į tai jog tas prietaisas, AUTOCOM CDP kuris nukopijuotas, buvo sukurtas 2005 metais ir jo gamyba nutraukta jau kelerius metus. Keičiantis technologijoms automobiliuose atsirado ir nauji reikalavimai ir diagnostiniams prietaisams tai senasis AUTOCOM CDP, netgi jei jūs naudosite ir originalų jis nepalaiko dalies automobilių, nes jis neturi fiziškai galimybių, o nukopijuotas „ale“ naujas AUTOCOM CDP+ iš tikro tai tas pats senas tik naujo dizaino korpuse, taip pat kaip ir DELPHI DS 150, OPUS CMT advance ar WURTH SNOOPER.

Programinės įrangos ir patikimumas.

AUTOCOM tai yra originalaus AUTOCOM CDP+ gamintojas yra pateikiąs oficialiai sąrašą automobilių ir sistemų, kurių senieji AUTOCOM ADP, AUTOCOM SDP ir AUTOCOM CDP nepalaiko, o turint omenį, kad kopija tik panašiai atrodantis prietaisas su savais dideliais trūkumais ir spalvotomis plokštėmis bei skirtingomis mikroschemomis, tai nepalaikomų automobilių sąrašas yra dar didesnis, tik jis nėra oficialiai skelbiamas. Kartais pirkėjai įspėjami, kad nejungtų prie to ar kito automobilio, arba tas ar kitas neveiks ir tai nėra pardavėjo kaltė. Juo labiau, kad svarbiausia diagnostikoje, šiai dienai programinė įranga ir prietaiso patikimumas, o kopija kaip tik nei vino nei kito dalyko neturi. Programinė įranga – ji negali būti atnaujinama arba suinstaliuota vėliausia. Kaip pavyzdį norėtume pateikti AUTOCOM CDP arba DELPHI DS 2015 metų prietaiso versija, bet programinė įranga “2014.2 naujausia versija”. AUTOCOM per metus išleidžia mažiausiai tris versijas tai šiuo momentu yra naujausia 2015.1 ir visai neužilgo pasirodys nauja AUTOCOM 2015.2 versija, o daugiausiai informacijos Galima rasti čia www.autocom.se

2011 metais iš pradžių buvo rastos tik kelios kopijos, bet per šiuos metus jų skaičius išaugo. Šiandien galima kopijas rasti daugelyje interneto svetainių, kas sukuria problemas tiek mums, oficialiems atstovams, tiek klientams, kurie įsigijo padirbtą ar nelegalų diagnostinį prietaisą.

Atpažinkite skirtumus:

 

auto-com kopija - bads.lt

Yra keli būdai nustatyti AUTOCOM CDP diagnostinio prietaiso kopiją:

– CDP prietaiso viršelio lipdukas gali skirtis. Originalūs diagnostiniai prietaisai turi iškilų lipduką, kuris pažymėtas užrašu Original Data, tuo tarpu ant padirbtos kopijos užklijuotas atspausdintas lipdukas.

– Ant prietaiso kopijų galima rasti automobilių arba ISS ir ISI logotipų atvaizdavimą, kurių nerasite ant originalaus diagnostinio prietaiso.

– Originali diagnostinė įranga turi apsauginius guminius dangtelius, ant kopijų jų nėra. Jeigu turite galimybę palyginti originalų prietaisą ir jo kopiją, pastebėsite, jog padirbtoje kopijoje skiriasi 16 – polių diagnostinė jungtis, ir neretai Bluetooth antena kitokia.

Originali autodiagnostika visada yra geriausias pasirinkimas

Atminkite, jog pirkdami originalią diagnostinę įrangą ir turėdami galiojančią licenciją, AUTO-COM gamintojas Jums suteikia viso gyvenimo garantiją. Taip pat suteikia prieigą prie visų AUTO-COM atsarginių dalių ir profesionalią pagalbą įvairiais klausimais.

padirbti AUTO-COM prietaisai bads.lt

Keli būdai nustatyti AUTOCOM CDP + diagnostinio prietaiso kopiją:

auto-com kopija vs_ originalas bads.lt

Kaip matyti iš nuotraukos skiriasi spalvos, prie prietaiso jungties yra medžiaginė šalies gamintojos t.y. Švedijos vėliava, ko dažniausia ant kopijos nebūna. Ant originalaus prietaiso užrašas “autocom CDP+” yra atspausdintas ir braukiant per jį pirštu nėra juntamas, o ant kopijos dažnu atveju būna priklijuotas lipdukas su pavadinimu.

Auto-com kopija vs_ origanlas 2 bads.lt

Vizualiai vertinant originalų prietaisą (viršuje) ir padirbtą (apačioje), prietaiso abiejuose galuose esantys guminių elementų raštas skiriasi.

Auto-com kopija vs_ origanlas 3 bads.lt

Dar vienas, turbūt lengviausia pastebimas skirtumas, tai nugarinė prietaiso pusė. Originalaus prietaiso nugarinėje pusėje yra pateikiama įvairi informacija apie prietaisą, gamintoją, sertifikatus serijos numerius ir panašiai. Ant neoriginalaus prietaiso ši informacija yra nepateikiama.

Auto-com kopija vs_ origanlas 4 bads.lt

Ir paskutinis nemažiau svarbus skirtumas- originalus prietaisas yra visada parduodamas plastikiniame dėkle su visais reikalingais komponentais: tokiais kaip prietaisas, OBD jungtis, USB kabelis ir originalus kompaktinis diskas. AUTO-COM kopijų pardavėjai dažnu atveju parduoda tik prietaisą ir įrašytą kompaktinį diską.