Kokia nauda iš sumontuotų suspausto oro sistemų?

19 Geg

Kokia nauda iš sumontuotų suspausto oro sistemų?

Kartais BADS’o vyrai pajuokauja, kad klientas sumokėjo už orą – čia ne medinis humoras👨‍🔧, o techninis 🙂

Svarbiausias klausimas toks – kokia nauda klientui iš sumontuotų suspausto oro sistemų?

Taigi, viskas paprasta 🧐 – suspaustas oras tiekiamas į darbo vietas, kur naudojami pneumatiniai įrankiai ar įrengimai. Suspaustas oras tiekiamas su alyva arba švarus, priklausomai, kur prisujungsite prie sistemos. Klientui siūlome suspausto oro sistemas su drėgmės surinkėjais, tepalinėmis ir slėgio reguliatoriais, kad įrankiams būtų tiekiamas švarus suspaustas oras, be drėgmės ir su alyva, bei tinkamai sureguliuoto slėgio – kaip rekomenduoja pneumo įrankių gamintojai. Jei bus jungiamas maišytuvas, turėsite švarų, alyva nesuteptą, suspustą orą. Viskas paprasta ir patogu – vienas kompresorius su vamzdynu, kuris atlieka oro rinktuvo vaidmenį, tiekia švarų ar su alyva suspaustą orą į visas darbo vietas! Patogu, paprasta ir pneumatiniai įrankia ilgiau tarnauja!
Dažniausiai montuojame prancūzų gamybos žydros spalvos plastikinį vamzdyną arba itališką aliuminį. Darome tik tai, kas yra technologiškai teisinga 🛠, patogu ir ekonomiškai naudinga klientui👍, patikima ir nekelia rūpesčių mums 😎 !
O-kokia-nauda-iš-sumontuotų-suspausto-oro-sistemų-2O-kokia-nauda-iš-sumontuotų-suspausto-oro-sistemų-3O-kokia-nauda-iš-sumontuotų-suspausto-oro-sistemų-4

Suspausto oro sistemos – https://bads.lt/suspausto-oro-sistemos-ir-vamzdynai/