Atsuktuvų komplektas (8 vnt.) MT-508L Genius Tools

Kompanijos Genius Tools gaminami rankiniai įrankiai yra aukščiausios kokybės nuo 1975 m., ir ši tradicija tęsiama dabar – talentingų inžinierių pastangomis, profesionaliomis gamybos technologijomis ir ypač svarbiais mūsų klientų atsiliepimais. Kompanija išaugo ir tiekia platų rankiniųpneumatinių, specializuotų automobilių remontui skirtų įrankių bei jų transportavimo/laikymo vežimėlių ir spintelių bei dėžių – daugiau kaip 8 000 skirtingų prekių asortimentą. Genius Tools siūlo efektyvias, atsparias ir ekonomiškai naudingas technologijas profesionalams visame pasaulyje.
 Genius Tools visada siekė paneigti klaidingą rinkos koncepciją – aukšta įrankių kokybė visada reiškia neprieinamą kainą. Mes sukuriame aukštos kokybės gaminius – ypač patikimus ir ilgai naudojamus – ir tiekiame juos klientams, kurie nenori atsisakyti kokybės dėl kainos, aktyviai panaudodami mūsų resursus tyrimams ir projektavimui, tobulindami mūsų gaminius, kad jie viršytų mūsų klientų lūkesčius.
Genius Tools jau pelnė klientų pripažinimą ir įvertinimą už klientams teikiamas paslaugas ir aukščiausios kokybės įrankių gamybą. Dabartiniu metu mūsų gaminiais prekiaujama daugiau kaip 84 šalyse visame pasaulyje; mes turime tvirtus ryšius su klientais, dirbančiais įvairiose pramonės šakose: automobilių remontas ir priežiūra, mašinų gamyba, ypatingomis sąlygomis eksploatuojami įrenginiai, kalnakasyba, laivų statyba ir daugelis kitų gamybos šakų. Mūsų biurai ir sandėliai Šiaurės Amerikoje, Azijoje ir Europoje yra puikiai funkcionuojantis prekybos tinklas, užtikrinantis greitą užsakymų ir paslaugų vykdymą – mes visada garantuojame savalaikį prekių tiekimą ir technines paslaugas po pardavimo.

Genius tools katalogas: Genius katalogas – bads.lt

Genius tools

Rodoma 1–20 iš 260