AutoEDU leidinys 2019

15 Lap
autoedu-leidinys

AutoEDU leidinys 2019

Atsisiųsti leidinį – AutoEDU Leidinys

Mūsų gaminiai

Automobilių sistemų mokymo stendai:

  • Benzininių ir dyzelinių variklių valdymo sistemų mokymo stendai simuliatoriai, ABS, apšvietimo sistemų, CAN tinklo, jutiklių ir žvigdančiųjų mechanizmų, uždegimo sistemų mokymo stendai.
  • Veikiantys mokomieji varikliai lengvųjų automobilių ir sunkvežimių:
  • Benzininiai veikiantys mokomieji varikliai su skirtingomis variklio valdymo sistemomis tokiomis MPI, FSI, GDI ir kt.
  • Dyzeliniai veikiantys mokomieji varikliai su skirtingomis variklio valdymo sistemomis CR, PD, PLD ir kt.
  • Išpjaustyti modeliai: lengvųjų automobilių, sunkvežimių, laivų ar lėktuvų, dyzeliniai ir benzininiai varikliai ar jų komponentai, važiuoklės ar kiti mazgai su technologiniais pjūviais.
  • Specifiniai stendai skirti automobilių remonto dirbtuvėms.

Mūsų patirtis

Dauguma įmonės darbuotojų yra baigę kursus tokiose įmonėse kaip TEXA, SNAP–ON, BOSCH mokymo centruose. Nuo 2004 metų įmonė turi nuosavą mokymo centrą ir moko lankytojus automobilių remonto bei diagnostikos. Nuo 2005 metų įmonė pradėjo gaminti ir parduoti automobilių mokomąją įrangą ir sėkmingai įgyvendino, įrengė ar modernizavo daugiau kaip 25 mokymo įstaigų, mokymo bazes, iš kurių didžiausias kontraktas viršijo 1.100.000 Eurų sumą. Pagal specialius užsakymus pagaminome stendus, skirtus VAG grupės automobilių DSG automatinių dėžių, Mercedes–Benz automatinių dėžių valdymui, patikrinimui po remonto ar sistemas specifinių diagnostinių stendų demonstravimui.

Mūsų užsienio partneriai ir eksporto pirmieji žingsniai

Įmonė turi prekybinius partnerius ir AutoEdu produktų, tai yra mokymo stendų pardavimo atstovus tokiose šalyse kaip – Vokietija, Anglija, Airija, Brazilija, Egiptas, Malaizija, Indija, Japonija, Indonezija, Čekija, Slovakija, Palestina, Latvija, Italija ir kitose valstybėse. Per palyginus trumpą laikotarpį mūsų gaminama mokymo įranga sudomino ir pritraukė dėmesį tokių įmonių, kurios šia veikla, tai yra mokymo stendų gamyba ir prekyba užsiima daugiau nei po 50 metų. Sudalyvavome ir pristatėme mokymo stendus keliose tarptautinėse parodose tokiose kaip AUTOMECHANIKA MIMS Maskva (Rusija), AUTO & Korjaamo Helsinki (Suomija), AUTOMECHANIKA Frankfurt (Vokietija) ir WORLD DIDAC BASEL (Šveicarija). Buvome teigiamai įvertinti tiek mūsų partnerių, tiek potencialių pirkėjų ir net kelių konkurentų. Eksporto rinkas atradome tik 2014 metų rudenį ir jau džiaugiamės, kad mūsų sukurti ir Lietuvoje pagaminti mokymo stendai yra parduoti ir teigiamai įvertinti tokiose valstybėse kaip Vokietija, Japonija ar Indija, kur automobilinė kultūra yra itin išvystyta.