Automechanika Texa naujienos 2018-2019

24 Rgs
texa blogas

Automechanika Texa naujienos 2018-2019

Šių metų parodoje “Automechanika”, vykusioje Frankfurte, įmonė „TEXA“, kurios gaminiais prekiauja UAB „Baltijos automobilių diagnostinės sistemos“  (sutrumpintai „BADS“),  pristatė keletą svarbių naujovių. Naujais sprendimais  nuolat papildomi diagnostiniai produktai ir programinė įranga rinkoje neturi sau lygių. Technologiškai pažangioms transporto priemonėms reikia progresyvesnių sprendimų. Kaip pavyzdį imkime vairuotojo pagalbos sistemas, dar vadinamas ADAS: nuo paprasčiausių sprendimų iki, taip vadinamo, autonominio vairavimo, dabar visos transporto priemonės yra aprūpintos šiomis sistemomis. Per pastaruosius keletą metų UAB „BADS“ partneris “TEXA” daug investavo į įvairias inovatyvias ir lengvai valdomas priemones, reikalingas ADAS kalibravimui kartu su diagnostine programine įranga.

TEXA pateikia savo naują “DoIP” adapterį, skirtą transporto priemonių diagnostikai, kuris palaiko greito ryšio technologijas, paremtas interneto protokolu. Taip pat per pastaruosius kelerius metus technologiškai patobulėjo priekiniai žibintai. Visuomet “išmanūs” LED sprendimai, sąveikaujantys su kitomis borto sistemomis, dabar yra įdiegti visose transporto priemonių kategorijose. Norint pataisyti ir sureguliuoti šiuos naujus žibintus, platesnės diagnozavimo galimybės reikalingos labiau nei bet kada. Todėl TEXA sukūrė itin novatorišką sprendimą “eLight”, leidžiantį įmonei “TEXA” plėsti savo produktų asortimentą ir tapti svarbiausiu rinkos dalyviu priekinių žibintų reguliavimo įrankių pramonėje. Kalbant apie A/C sistemų aptarnavimo sprendimus, netrukus bus parduodamas  visiškai naujas REC + regeneravimo įrenginys užterštam šaldymo agentui bei sistema KONFORT, skirta stotelių nuotoliniam valdymui.

Naujiena TEXA LASER EXAMINER

Taip pat parduodamas  modernus produktas yra LASER EXAMINER, skirtas teisingam ir sertifikuotam stabdžių diskų ir padangų nusidėvėjimo matavimui. Transporto nuotolinės diagnostikos sprendimai tobulėja taip pat, tiek technologiniai, tiek komerciniai. Kovojant su savarankiško techninio aptarnavimo grėsme, “TEXA eTRUCK” ir “TEXA CARe” vis dažniau tampa tais sprendimais, kurie atstovauja telematikos ir nuotolinės diagnostikos sistemas, įdiegtas ir valdomas tiesiogiai gamintojų. UAB „BADS“ atstovaujama įmonė “TEXA” toliau didina pažangių sprendimų asortimentą, kas supaprastina remonto darbus  vis sudėtingesnėse transporto priemonėse: visada žvelgiama į priekį supaprastinant darbus čia ir dabar. Technologinis ir komercinis augimas vyksta dėka profesionalumo ir išskirtinio paskirstymo tinklo.

Atsisiųsti leidinį (Spausti čia)